У Конгресі США схвалили законопроєкт із санкціями проти «Північного потоку-2»

08:11, 30.07.2021
У Конгресі США схвалили законопроєкт із санкціями проти «Північного потоку-2»

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування у 2022 році зі збільшенням розміру допомоги Україні. (Фото з сайту Pixabay)

Нижня палата Конгресу США схвалила фінансовий законопроєкт, який містить поправку із обов’язковим запровадженням санкцій проти російського газопроводу «Північний потік-2».

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Посольство України в США.

 

«Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти «Північного потоку-2», - зазначається в повідомленні дипломатів з Вашингтона.

 

Зокрема, законопроєкт передбачає виділення на реалізацію програм допомоги Україні по лінії Держдепартаменту, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також пов’язаних програм не менше $481,5 мільйонів.

 

Це на $28,5 мільйонів більше, ніж у бюджеті на нинішній рік. Із цього кошторису $125 мільйонів виділяються з метою допомоги Україні у сфері безпеки за статтею «Міжнародне військове фінансування», що на $10 мільйонів більше, ніж зараз.

 

Зауважимо, для набуття чинності законопроєкт має бути погоджений і схвалений Сенатом США й підписаний президентом Сполучених Штатів Джо Байденом.

 

Водночас, Байден воліє не конфліктувати із партнером США – Німеччиною через газопровід.