Олімпіада-2020: Олена Костевич зайняла четверте місце в кульовій стрільбі

09:47, 25.07.2021

Спортсменка з Чернігівщини Олена Костевич продовжує участь в Іграх в Токіо. (Фото НОК України)

Українська спортсменка Олена Костевич посіла четверте місце у змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо в неділю вранці за київським часом.

При цьому, Костевич набрала 197,6 очок.

Як повідомляє Україна молода, про це інформує НОК України.

Перше місце посіла російська спортсменка Віталіна Бацарашкіна (240,3 - олімпійський рекорд), другою стала болгарка Антоанета Костадінова (239,4), а бронзу виграла китаянка Цзян Рансінь (218,0).

«Починати важко, це перший старт. У кваліфікації складно було спіймати хвилю спокою. Сподіваюсь, весь адреналін вже вийшов і далі  буде спокійніше», - прокоментувала свій виступ Олена Костевич, відзначивши що дуже вдячна українським вболівальникам за підтримку, яка відчувається за тисячі кілометрів.

Відзначимо, спортсменка з Чернігівщини продовжує участь в Іграх в Токіо та вже 29 липня змагатиметься за вихід до фіналу у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Костевич стала олімпійською чемпіонкою в 2004 році і завоювала дві бронзи на Олімпіаді-2012.

Як повідомляла «УМ», Дар’я Білодід вперше в історії жіночого дзюдо України здобула бронзу в Токіо.