Уряд не продовжив карантин вихідного дня

14:21, 02.12.2020
Уряд не продовжив карантин вихідного дня

В Україні будуть діяти карантинні обмеження щодо помаранчевої зони

В уряді оцінили результати карантину вихідного дня. За словами прем'єра Дениса Шмигаля, завдяки обмеженням вдалось знизити рівень захворюваності на коронавірус.

 

Як інформує УМ, про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 2 грудня

 

"І на вихідні і в будні будуть діяти карантинні обмеження щодо помаранчевої зони на території цілої країни", - сказав він.

 

Шмигаль нагадав, що з середини листопада була запроваджена альтернативна модель локдауну – карантин вихідного дня. Прем’єр подякував усім, хто дотримувався рекомендацій уряду. Стосовно його позитивних наслідків Шмигаль сказав, що на кінець листопада за попередній тиждень було на 6 тисяч випадків захворювання менше прогнозованого.

 

Посилені заходи, мовляв, дещо стабілізували і ситуацію в лікарнях: спостерігається вирівнювання відсотку зайнятості ліжок.

 

За словами Шмигаля, Кабінет міністрів наразі напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх запровадження.

 

Прем’єр повідомив, що влада провела опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та очільників обласних державних адміністрацій.

 

За словами Шмигаля, майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону щодо проведення концертів.

 

Встановлення міської новорічної ялинки з низкою обмежень для відвідування підтримують майже 60% представників органів місцевого самоврядування.

 

Як повідомляла УМ, секретар РНБО Олексій Данілов раніше заявив, що локдаун буде введено в будь-якому випадку. Наразі розглядають про 2 варіанти дат , що в Україні таки введуть локдаун. Проте наразі його дата – невідома.Є 2 варіанти – у грудні та вже після 2 січня.