Павло Рябікін очолив Державну митну службу

16:35, 28.10.2020
Павло Рябікін очолив Державну митну службу

Павло Рябікін - це 55-річний український менеджер, політик і дипломат

Новим очільником Державної митної служби України став Павло Рябікін – керівник аеропорту "Бориспіль". Рішення про його призначення схвалив Кабінет Міністрів України під час свого засідання 28 жовтня.

 

Як інформує УМ, про призначення Павла Рябікіна стало відомо на черговому засіданні уряду, коли той розглядав питання кадрових призначень...

 

Лише минулого тижня Кабінет Міністрів призначив на цю посаду як тимчасового виконувача обов'язків голови Євгена Єнтіса. Втім тоді одразу ж і казали, що це лише на період, поки шукають нового постійного очільника.

 

До слова, останнім очільником Держмитслужби був Максим Нефьодов, якого звільнили ще 24 квітня 2020 року.

 

Павло Рябікін - це 55-річний український менеджер, політик і дипломат. Останнім часом, починаючи з березня 2017 року, він був генеральним директором аеропорту "Бориспіль", пише 24 канал.

 

До цього Павло Рябікін встиг попрацювати народним депутатом трьох скликань, заступником міністра транспорту й зв'язку, а також послом України в Данії.

 

Новий очільник митниці одружений з Галиною Рябікіною. У своїй декларації про дітей він нічого не згадує. Разом з дружиною він проживає в Києві, де мають кілька квартир. Також ще одна квартира є в нині окупованому Севастополі.
 

Також у своїй декларації Павло Рябікін вказує одразу декілька дорогих автівок, декілька водних засобів і дачу на воді. Лише за основним місцем роботи в "Борисполі" він задекларував майже 5 мільйонів гривень заробітку у 2019 році.

 

Як повідомляла УМ, Міністерство фінансів ініціювало, а Кабінет міністрів підтримав зміну керівництва Державної митної служби: тимчасово виконуючий обов’язки голови ДМС Ігор Муратов був звільнений, а новим т.в.о. голови митниці призначено Андрія Павловського, який обіймав посаду заступника.

 

Наприкінці квітня 2020 року через невиконання митних надходжень та нібито погані результати в боротьбі з контрабандою уряд вирішив звільнити попереднього голову Державної митної служби Максима Нефьодова, який пропрацював на своїй посаді менш як пів року.