Зеленський ліквідував Нацкомісію фінансових послуг

16:19, 02.07.2020
Зеленський ліквідував Нацкомісію фінансових послуг

Уряд розпорядиться об'єктами державної власності, які перебували в управлінні Нацкомфінпослуг.

Президент Володимир Зеленський припинив діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

 

Як повідомляє «Україна молода», відповідний указ оприлюднений на сайті президента в четвер.

 

"На виконання закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг" постановляю: припинити діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації", - йдеться в указі.

 

У зв'язку з цим визнається таким, що втратив чинність, указ президента від 23 листопада 2011 року № 1070 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг".

 

Крім того, президент доручає створити комісію з ліквідації Нацкомфінпослуг, визначивши головою цієї комісії керівника апарату Нацкомфінпослуг Тетяну Галабудську і зобов'язавши її проінформувати в тримісячний термін про результати проведеної роботи.

 

Кабінету міністрів доручено вирішити в установленому порядку питання подальшого використання об'єктів права державної власності, які перебували в управлінні Нацкомфінпослуг.

 

Зазначимо, що 1 липня Національний банк прийняв повноваження з регулювання ринків небанківських фінансових послуг.

 

Цього ж дня голова Нацбанку Яків Смолій написав та подав на ім’я президента Зеленського заяву про відставку через "систематичний політичний тиск".