Twitter - зась: окупанти планують обмежити доступ до соцмережі на Донбасі

18:08, 29.05.2020
Twitter - зась: окупанти планують обмежити доступ до соцмережі на Донбасі

Раніше підконтрольні бойовикам ЗМІ повідомляли, що акаунт Пушиліна зламали.

Ватажок бойовиків на Донбасі Денис Пушилін планує обмежити доступ до соцмережі Twitter на тимчасово окупованій частині області.

 

Як інформує УМ, про це Пушилін написав в Twitter

 

 "Солідарний з позицією Дональда Трампа щодо правил конфіденційності в мережі Твіттер! Розглянемо питання про обмеження доступу до Твіттера на території ДНР!", - написав він.

 

Раніше підконтрольні бойовикам ЗМІ повідомляли, що акаунт Пушиліна зламали. У Twitter від його імені висловили співчуття жителям Донбасу, які постраждали від обстрілу бойовиками житлового кварталу.  

 
 
 
 

29 травня Пушилін заявив, що доступ до його облікового запису відновили. Він також зазначив, що відновити сторінку в соцмережі йому допомагало "керівництво РФ".

 

Додамо, що вчора, 28 травня президент США Дональд Трамп підписав указ, який повинен подолати "онлайн-цензуру" з боку Twitter у США. Такі дії Трампа були відповіддю на те, що 26 травня Twitter вперше перевірив повідомлення американського президента.

 

 

Трамп також додав, що незважаючи на своє невдоволення Twitter, він не буде видаляти свій аккаунт, так як він необхідний для спілкування з американським народом