Київщина теж обмежує пересування на вихідні і Великдень

16:29, 10.04.2020
Київщина теж обмежує пересування на вихідні і Великдень

Пік захворювань у Київвській області очікують з 11 по 20 квітня. Відтак, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує обмежити перебування людей в громадських місцях на вихідні та свята.  

 

 "Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13 квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвили 21 квітня 2020)",- зазначає пресслужба ОДА

 

 Також комісія рекомедувала:

  • Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
  • Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
  • Обмежити доступ до місць поховань: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.
  • Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення правил карантину.
  • Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися за місцем перебування (проживання) і негайно звертатися по меддопомогу.

 

При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

  • на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічі обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;
  • складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

 

Як повідомляла УМ, на Волині, Закарпатті та Буковині ввели режим максимального обмеження пересування на вихідних – людей просять не виходити з дому з 13:00 суботи до 6:00 понеділка.