40 депутатів просять СБУ заборонити в’їзд в Україну російським співакам Сюткіну та Сєрову

16:45, 16.01.2020
40 депутатів просять СБУ заборонити в’їзд в Україну російським співакам Сюткіну та Сєрову

40 народних депутатів написали звернення до голови Служби безпеки України Івана Баканова з метою заборони в’їзд на територію держави російським співакам Валерію Сюткіну та Олександру Сєрову. 

 

Про це в четвер, 16 січня, написав на сторінці у Facebook народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв. 

 

“40 депутатів з чотирьох фракцій і груп звернулись до СБУ не допускати в Україну подібних персонажів загалом, і зокрема громадян РФ, гастролерів Сєрова і Сюткіна, які вирішили, що можна одночасно вчиняти антиукраїнські дії і отримувати прибутки від концертів в Україні. Хай на Росії співають”, – заявив він.

 

Ар’єв наголосив, що реакція СБУ покаже, чи готова служба проявити принциповість, як з “Воровайками”, яким видали заборону, чи – цитата – “ватні гастролери лізуть через свідому бездіяльність відповідальної установи”.

 

Володимир Ар’єв заявив, що не важко передбачити: у разі бездіяльності СБУ концерти спокійно не пройдуть.

 

Депутат оприлюднив заяву до голови СБУ у соцмережі.

Нагадаємо, колишній фронтмен гурту “Браво” Валерій Сюткін, який нахвалював Путіна за анексіюю Криму, збирається виступити 27 квітня в “Палаці Україна”.

 
Раніше СБУ на три роки заборонила "Воровайкам" в’їзд в Україну. Департамент захисту національної державності виніс таке рішення після перегляду відео, де росіянки виконують пісню під назвою "Хохлы".