УАФ може покарати «Динамо» матчем без глядачів

12:23, 12.11.2019

Київське "Динамо" буде покарано за расизм з боку своїх уболівальників в матчі проти "Шахтаря".

Про це повідомляє канал "Футбол 1".

Зокрема, контрольно-дисциплінарний комітет УАФ застосує до "Динамо" максимальне покарання – грошовий штраф у розмірі 250-500 тисяч гривень і матч при порожніх трибунах. Розгляд справи розпочнеться, коли комітет отримає протокол арбітра матчу Миколи Балакіна.

Як повідомляла УМ, 10 листопада арбітр Микола Балакін зупинив футбольний матч між «Шахтарем» та «Динамо»: під час другого тайму Балакін забрав команди в підтрибунне приміщення після того, як вболівальники вигукували образи на адресу бразильських гравців «Шахтаря». Матч зупинили на 3 хвилини. Капітан команди Тайсон показав трибунам середній палець.

Після повернення на поле арбітр показав Тайсону червону картку.

Матч 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився з рахунком 1:0 на користь «Шахтаря».

Згодом, у футбольних клубах «Динамо» та «Шахтар» прокоментували поведінку уболівальників. Так, у «Шахтар» засудили поведінку фанатів, а в «Динамо» твердження про вину уболівальників н