Радник Зеленського Гетманцев анонсував митні та фінансові законопроекти нової Ради

11:21, 26.08.2019
Радник Зеленського Гетманцев анонсував митні та фінансові законопроекти нової Ради

Данило Гетманцев (фото: minfin.com.ua)

Першими в митному блоці Верховна Рада розгляне законопроекти про режим спільного транзиту і про уповноваженого економічного оператора. 
 
Про це сказав радник президента з економічних питань Данило Гетманцев в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".
 
"Щодо митниці. Насамперед - законопроект про режим спільного транзиту і законопроект про уповноваженого економічного оператора, які очікують на друге читання. Наступне - вдосконалення митного пост-аудиту", -повідомив претендент на посаду голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.
 
Також, за словами Гетманцева, одним з перших буде розглянуто внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України.
 
У фінансовій сфері серед перших парламентський комітет подасть на розгляд Верховної Ради у другому читанні законопроект про так званий "спліт".
 
"Деякі його ухвалення не хочуть, але ми все одно його підтримаємо. І не тому що Міжнародний валютний фонд згоден, це вторинне. Тому що діяльність комісії фінансових послуг абсолютно не ефективна. Це визнають усі", - сказав Гетманцев.
 
Він додав, що у питанні "спліта" запропонована реформа "нам здається дуже вдалим варіантом":
 
"Ми наполягаємо на реформуванні органу, який не регулює, а робить вигляд, що регулює дуже важливі для країни відносини".
 

 • Із Зеленським хочуть зустрітися виробники «зеленої» генерації

  Українська асоціація відновлюваної енергетики, Українська вітроенергетична асоціація та Європейсько-українське енергетичне агентство, що представляють переважну більшість українських та іноземних інвесторів у "зелену" енергетику направили спільний лист президенту України Володимиру Зеленському. >>

 • Коломойський проти пропан-бутану: автогаз стрімко дорожчає

  В Україні знову стрімко дорожчає автогаз. Досягши на початку карантину приємного для автовласника показника у 6,5 гривні за літр, за останні дні він несподівано подорожчав, досягши позначки «10 гривень», і пішов далі. >>

 • Трамп заборонив вченим з Китаю в'їзд у США

  Дональд Трамп стверджує, що зробив це, аби захистити інтелектуальну власність і технології Сполучених Штатів. Американський лідер побоюється, що Китай може використовувати вчених для крадіжки надбань США. >>

 • Меркель не поїде на саміт G7

  Трамп неодноразово критикував Німеччину і особисто Меркель з таких питань як позитивне сальдо торгового балансу Берліна, його витрати на оборону. >>