Черкащанин Сергій Гаркуша загинув від осколкового поранення під Красногорівкою

14:17, 25.11.2018
Черкащанин Сергій Гаркуша загинув від осколкового поранення під Красногорівкою

Сергій Гаркуша загинув на Донеччині

На фронті поблизу Красногорівки загинув боєць 28-ї ОМБр Сергій Гаркуша, живіт якого прошили осколки ворожого снаряду.

«Сергій загинув від осколкового поранення в живіт, яке виявилося несумісним з життям. Сталося це на бойовому чергування на взводному пункті біля села Красногорівка Донецької області. Він служив навідником кулементного взводу», – розповідає «Україні молодій» Людмила Лищенко, сільська голова села Валяви Городищенського району на Черкащині, де жив військовий.

Людмила Олександрівна каже, що Сергію Гаркуші 11 вересня виповнилося 28 років. Він народився і виріс у Валяві, тут закінчив 11 класів. А після школи поїхав у Київ і працював там будівельником.

Згодом повернувся у рідне село і трудився на цегельному заводі.«А у 2016 році заключив контракт зі ЗСУ. У цьому році контракт закінчився, але він продовжив його, хотів ще рік послужити разом зі своїм другом Олегом», – говорить голова села.

І додає, Сергій Гаркуша – хороша людина, привітна, завжди готова прийти на допомогу.

У Валяві у загиблого героя залишилися мама Наталя та вітчим Віталій, є ще менший брат-школяр. І наречена.Сергія Гаркушу поховають у вівторок у рідному селі.

«Тіло героя привезуть до рідної хати завтра вночі. Сільська рада бере на себе поховання. Я тільки що була у його батьків, щирі їм співчуття…», – важко зітхає Людмила Лищенко.

Вона каже, що це вже друга втрата для Валяви за цей рік. В липні з їхнього села загинув морський піхотинець Едуард Федоров

Нагадаємо, Віталій Онофрейчук загинув від розриву міни в бліндажі.