Режисер Леонід Кантер застрелився на хуторі на Чернігівщині

13:36, 05.06.2018
Режисер Леонід Кантер застрелився на хуторі на Чернігівщині

Леонід Кантер ймовірно наклав на себе руки (фото: Чернігівська філія НСТУ / Facebook)

Український режисер Леонід Кантер загинув на хуторі Обирок на Чернігівщині від пострілу в голову.

Про те, що чоловік наклав на себе руки ідеться в повідомленні поліції Чернігівської області.

"Надвечір 4 червня до поліції надійшло повідомлення, що в домоволодінні одного з сіл Бахмацького району здійснив самогубство 36-річний чоловік", - зазначають у поліції.

"На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка виявила труп чоловіка з наскрізним вогнепальним поранення в щелепу. Поряд з тілом правоохоронці виявили зброю", - продовжується у інформації від прес-служби поліції.

Пізніше з’ясувалося, що Леонід Кантер залишив передсмертну записку.

Її зміст наразі не розголошується, поліція має долучити її до матеріалів справи.

Ймовірними причинами самогубства режисера могли стати сімейні проблеми, пише у Facebook доброволець Євген Карась.

"Близькі друзі Леоніда підтверджують, що в Кантера були серйозні сімейні проблеми, через які він міг піти на такий крок", - написав він.1 червня Леонід Кантер писав на своїй сторінці у “Фейсбуці“, що його команда працює над створенням нового фільму.

“Це буде захоплююча пригодницька стрічка "Людина з Табуретом", – зазначав він.

У 2004 році режисер заснував мистецький проект "З табуретом до океану". Леонід Кантер із друзями поставили за мету відвезти чотири таберути не береги океанів, і їм це вдалося: вони були на березі Атлантичного, Індійського, Північного Льодовитого та Тихого океанів.

Згодом вийшла серія короткометражок про пригоди табурета в Гімалаях.

Леонід Кантер після поїздок із табуретом до океанів написав про це книгу. "З табуретом до океану" вийшла друком у 2014 році.

36-річний Леонід Кантер - співзасновник мистецького хутора "Обирок" на Чернігівщині, режисер, письменник та відомий мандрівник.

У 2015-2018 роках він став співрежисером повнометражних документальних фільмів "Добровольці Божої Чоти" про добровольців-захисників Донецького аеропорту та "Міф" про Героя України, добровольця, оперного співака Василя Сліпака.

Фільм "Міф" вийшов у прокат у лютому 2018 року.