Суддя Подільського суду Києва підозрюється у зловживанні впливом (фото)

12:45, 28.04.2018
Суддя Подільського суду Києва підозрюється у зловживанні впливом (фото)

Суддя Подільського суду столиці під час затримання.

Судді та заступнику керівника апарату Подільського райсуду Києва повідомлено про підозру за ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу "Зловживання впливом"  в суботу. Напередодні їх було затримано детективами НАБУ і співробітниками СБУ. 

 

Про це повідомили у прес-службі НАБУ в суботу.

 

За повідомленням бюро, про підозру працівникам суду було повідомлено 27 квітня. Розслідування у справі здійснюється детективами НАБУ з жовтня 2017 року.

 

За даними слідства, заступник керівника апарату Подільського райсуду Києва у змові з суддею "вчинили умисні дії, в результаті яких одержали неправомірну вигоду у сумі 10 тис. доларів".

 

 

"В обмін на ці кошти вони обіцяли вплинути на іншого суддю цього ж суду, аби той ухвалив рішення на користь фізичної особи-позивача, яка вимагала від приватної компанії відшкодувати матеріальні збитки, упущену вигоду та компенсувати моральну шкоду, завдану діями відповідача", - зазначили у НАБУ.

 

У ході слідчих дій (обшуків), проведених за місцем роботи та проживання підозрюваних вилучено частину одержаної неправомірної вигоди.

 

Напередодні стало відомо, що у Подільському суді м.Києва проходять обшуки.

 

Згодом у СБУ повідомили, що Служба безпеки спільно з САП та НАБУ викрила на хабарі двох посадовців Подільського райсуду Києва, який було затримано на робочих місцях після отримання хабара.