На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

13:38, 07.12.2017
На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

Екзотичну тварину прив'язали до стовпа на стадіоні

У Хоросткові Тернопільської області, після приїзду пересувного цирку з Грузії в місті залишився верблюд. Тварину кинули на місцевому стадіоні, прив'язавши до стовпа, повідомляє в Facebook рух за права тварин UAnimals.
 
"У Хоросткові Тернопільської області, який мандрує цирк викинув верблюда! Ви не почулося. Працівники шапіто зібрали речі і поїхали, а тварина просто залишили посеред місцевого стадіону", - повідомив координатор UAnimals Олександр Тодорчук.
 
Зоозахисники з'ясували, що цирк приїхав з Грузії. І в цьому випадку це порушення закону, оскільки бродячі цирки в Україні є незаконними.
 
"У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину", - заявив міський голова Степан Гладун.
 
Згодом Гладун заявив, що тварину просто випустили погуляти і верблюд перебуває у спеціальному приміщенні, є людина, яка за ним доглядає, годує.