"Видавництво Старого Лева" випускає сучасну хрестоматію для початкової школи

09:12, 17.11.2016
"Видавництво Старого Лева" випускає сучасну хрестоматію для початкової школи

За кілька днів у друк піде нова Хрестоматія сучасної дитячої літератури для початкової школи, повідомила міністр освіти Лілія Гриневич через Фейсбук. 

Ця добірка важитиме до 300 грам та буде безкоштовно доступна онлайн, повідомляють автори видання.

"Це перший том для 1-2 класів. Дякую "Видавництву Старого Лева" та особисто Миколі Шейку та Мар'яні Савці за титанічну роботу, за те, що продемонстрували новий стандарт якості - яким може бути посібник, виданий за державний кошт", - написала міністр.

За її словами, один примірник підручника обійдеться державі в приблизно 22 гривні. Всього буде надруковано дві збірки для читання - для 1-2 та 3-4 класу - по 340 тис примірників кожної.

Ці книжки надійдуть у всі шкільні бібліотеки, запевняє Лілія Гриневич. "Видавництво Старого Лева" створило ще один прецедент - ще до друку книги вони віддадуть Міністерству освіти і науки макет і Хрестоматія буде виставлена он-лайн у відкритому доступі", - запевнила при цьому вона.

Головною метою друку цієї збірки було надати школам твори сучасних дитячих українських авторів, які були додані до оновленої програми Літературного читання початкової школи, пояснюють у міністерстві, запевняючи, що головна їхня мета - зробити так, щоб діти полюбили читання.