Facebook блокуватиме спростування та фейки про Голокост

09:58, 13.10.2020
Facebook блокуватиме спростування та фейки про Голокост

У 2018 році Цукерберг вважав "глибоко образливим" заперечення Голокосту

Соціальна мережа Facebook заявила про обмеження доступу до контенту про заперечення Голокосту в рамках програми по боротьбі з ненависницького висловлюваннями.

 

Як інформує УМ, пр це пише Reuters Цукерберг у Facebook

 

Facebook буде направляти людей, які шукають інформацію, пов'язану з Голокостом або його запереченням, на правдиву інформацію поза соціальною мережею.

 

Соцмережа посилається на дослідження, згідно з результатами якого 25% американців у віці від 18 до 39 років вважають, що Голокост - це міф чи перебільшення, деякі з них не впевнені в істинності факту геноциду єврейського народу.

 

Цукерберг також прокоментував це рішення в своєму акаунті. Хоча у 2018 році Цукерберг вважав "глибоко образливим" заперечення Голокосту, але наголошував, що соціальним мережам не варто обмежувати контент щодо нього.

 

"Я боровся з протиріччям відстоювання с та вободи вираження поглядів та шкодою, яка заподіюється мінімізацією або запереченням жаху Голокосту. Моє мислення розвинулося в міру того, як я бачив дані, що демонструють зростання насильства на ґрунті антисемітизму. Провести правильні кордони між тим, що прийнятно і що неприйнятно, непросто, але я вважаю, що з урахуванням нинішнього стану справ в світі, що це баланс"? - Цукенберг.

 

Нагадаємо, Facebook видалив пост президента США Дональда Трампа, в якому він стверджував, що сезонний грип небезпечніший, ніж коронавірус.