У Латвії українець отримав 4300 євро штрафу за хабар у п'ять євро

17:16, 20.03.2019
У Латвії українець отримав 4300 євро штрафу за хабар у п'ять євро

Громадянин України намагався потрапити до Латвії без страховки, а коли це не вдалося - запропонував прикордонникам хабар у п'ять євро. Його оштрафували на 4300 євро.

 

Страховку можна було оформити на кордоні, пише Кореспондент з посиланням на Латвійське радіо.

 

Так, у ДПС з'ясували, що в українця 1964 року народження, який в'їжджає на особистому автомобілі, немає поліса страхування здоров'я. Щоб прикордонники закрили очі на цю проблему і пропустили його в Латвію, водій запропонував хабар у розмірі 5 євро.
 


"Звичайно, за дачу хабаря відносно чоловіка почали кримінальний процес, припис прокурора Красилівської районної прокуратури. За злочинне діяння чоловікові виписано штраф у розмірі понад 4 тис. євро. Застосували штраф і дозволили продовжити шлях", - пояснила представник Державної прикордонної служби Латвії Крістіне Петерсоне.Штраф українець мусить виплатити протягом місяця."Поліс страхування здоров'я можна оформити на місці, на території контрольно-пропускного пункту. Цього року прикордонниками виявлено другий такий випадок дачі хабаря. Минулого року подібних злочинних діянь було 9", - додав Петерсоне.