Кабмін призначив виконувачів обов’язків мінкульту та міненерговугілля

09:34, 11.03.2020
Кабмін призначив виконувачів обов’язків мінкульту та міненерговугілля

Уряд поклав тимчасове виконання обов’язків міністра культури на Світлану Фоменко та  уповноважив першого заступника міністра енергетики та захисту довкілля України Віталія Шубіна на тимчасове виконання обов’язків міністрів.

 

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Кабміну 10 березня, повідомляє Урядовий портал.

 

Фоменко із 2004 по 2006 рр. обіймала посаду радника генерального директора Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговування іноземних представників.

 

З березня 2007 року вона працювала головним спеціалістом, з 2008 року – начальником відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції управління міжнародних зв’язків апарату ВО КМР (КМДА). З 2013 року – начальником управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України. З серпня по грудень 2014 року Фоменко була заступником міністра культури України з питань європейської інтеграції. З 2015 року – помічником-консультантом народного депутата України Єленського.

 

У квітні 2016 року обійняла посаду першого заступника міністра культури України.

 

Після формування уряду під керівництвом прем’єр-міністра Олексія Гончарука Міністерство культури та Міністерство молоді та спорту були реорганізовані у Міністерство культури, молоді та спорту. Його очолив Володимир Бородянський, а Світлана Фоменко була призначена заступником глави цього відомства.

 

Новопризначений виконувач обов"язів Міністра енергетики та захисту довкілля України Віталій Шубін працював першим заступником міністра енергетики та захисту довкілля України з листопада 2019 року.

 

Народився 1982 року. Закінчив у 2004 році «Київський університет туризму, економіки і права» за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист, та у 2011 році Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління.

 

З 2004 по 2011 рік був юрисконсультом відділу претензійно-позовної роботи, юрисконсультом ІІ категорії, юрисконсультом І категорії, провідним юрисконсультом, начальником юридичного відділу Департаменту правового забезпечення Державного підприємства «Енергоринок».

 

З 2011 по 2014 рік займав посади у «ДТЕК».

 

У 2014 — 2016 роках працював у ТОВ «Енергетичні ресурси України».

 

Протягом 2017 – 2018 років - працював директором, директором за сумісництвом ТОВ «Арцизька вітрова електростанція», а також очолював за сумісництвом ТОВ «Ізмаїльська вітрова електростанція», ТОВ «Кілійська вітрова електростанція», ТОВ «Суворівська вітрова електростанція» на Одещині.

 

З 02.2018 до моменту призначення першим заступником міністра працював директором ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція» на Херсонщині.