Опера рашизму: партитура Достоєвского, аранжування Пєлєвіна, лібрето Ільїна, диригент Сурков
Отже, ланцюжок вибудувався: хто такий Путін з точки зору літературних ідей. >>
Той самий пейзаж Івана Марчука "Тут спокій поселивсь".
На аукціоні сучасного мистецтва Sotheby's в Лондоні пейзаж "Тут спокій поселивсь" українського художника Івана Марчука продали за 76 тисяч євро.
Як інформує УМ, про це 14 листопада митець розповів у Фейсбуці.
«9 листопада картину, створену Марчуком у 1982 році, продали за 76,2 тисячі євро (81,4 тисячі доларів). Художник додав, що ціна перевищила попередню оцінку вартості пейзажу майже на 30%. Перед аукціоном її оцінювали в 40-60 тисяч євро.
Новий власник картини "Тут спокій поселивсь" невідомий. Сподіваюся, що у моєї "дитини" – щаслива доля», – написав Іван Марчук.
Рекорд серед творів митця встановила картина "Сад спокуси". У 2022 році її продали на благодійному аукціоні Art can help за 120 тисяч доларів. Організатор події – український аукціонний дім Goldens – відправив половину отриманих коштів у фонд "Повернись живим" на потреби Збройних сил України.
Нагадаємо, що Іван Марчук – Народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка.
Створив нову техніку живопису під назвою "пльонтанізм" – нашарування дрібних ліній, з яких будується унікальна композиція кольору та світла. Доробок живописця налічує близько 5000 творів.
У 2006 році його прийняли до "Золотої гільдії" Міжнародної академії сучасного мистецтва у Римі (Accademia di belle arti di Roma). Також Іван Марчук став почесним членом наукової ради закладу.
У 2007 році він потрапив до рейтингу британського видання Daily Telegraph – "100 геніїв сучасності". У ньому Марчук посів 72 місце. Також 2021 року отримав відзнаку президента "Національна легенда України".
У Києві, в колишній будівлі посольства США, планують відкрити музей сучасного мистецтва Івана Марчука.
Як повідомляла УМ, Дивні смаки: «Жінка з годинником» Пікассо продана на аукціоні Sotheby's за $140 млнКартина Пабло Пікассо «Жінка з годинником».
Отже, ланцюжок вибудувався: хто такий Путін з точки зору літературних ідей. >>
Нещодавно в Києві презентували дитячу книжку «Хоробрі казки» — про дружбу, підтримку та згуртованість. >>
Театр на Подолі вніс зміни до п'єси "Хазяїн" Івана Карпенка-Карого, змінивши прізвище персонажа "Зеленський" на "Залуський". У новій інтерпретації, яку представив режисер Уривський, дії п'єси перенесені у сучасність. >>
Концерт пам’яті маестро Алліна Власенка, який відбудеться у Києві 29 листопада у Національній філармонії, – ініціювали його учні, нині знані українські диригенти. >>
Львівський музикант Богдан Луц став лавреатом першої премії на престижному Long-Thibaud International Violin Competition 2023. Цей міжнародний конкурс, який вже 80 років проводиться у Парижі, визнає найвидатніших академічних піаністів і скрипалів. >>
25 листопада день пам'яті Миколи Івасюка (1865-1937) видатного українського художника, буковинського генія, який став жертвою сталінського терору. >>