Серіал «Теорія великого вибуху» закриють після 12-го сезону

12:29, 23.08.2018
Серіал «Теорія великого вибуху» закриють після 12-го сезону

Заключний сезон "Теорії великого вибуху" стартує у вересні 2018 року

Телеканал CBS оголосив про закриття серіалу "Теорія великого вибуху" після 12 сезону.

Про це повідомляє Variety з посиланням на заяву телеканалу CBS, а також компаній Warner Bros і Chuck Lorre Production, які працювали над серіалом.

Таким чином, сезон "ТВВ", який розпочнеться у вересні 2018 року та виходитеме на екрани до весни 2019 року стане заключним.

"Ми безмежно вдячні нашим фанатам за підтримку "Теорії великого вибуху" протягом 12 сезонів", — йдеться в заяві телеканалу CBS.

Комедійний ситком "Теорія великого вибуху" виходить з 2007 року, його створили Чак Лорі та Біл Прайді.

Головними героями стали двоє молодих фізиків, гіків, Леонарда Гофстедера та Шелдона Купера та  життя яких змінюється після того, як у квартиру напроти заселяється "типова блондинка" Пенні. Також у серіалі фігурують друзі і колеги фізиків, які намагаються налагодити особисте життя та зробити науковий прорив, повсякчас долаючи щоденні труднощі у спілкуванні із "нормальними людьми" та родичами.

Серіал став культовим для поціновувачів наукового гумору, але з часом отримав багато критики за те, що у ньому ставало все менше науки, а сюжетні лінії стали будувати навколо сімейного життя героїв.Як повідомляла "УМ", в останньому сезоні "Карткового будиночка" Кремль заллють кров'ю.