Олімпіада-2020: плавець Михайло Романчук здобув «бронзу», фото

09:23, 29.07.2021

Михайло Романчук у мить перемоги. (Фото НОК України)

Український плавець Михайло Романчук став бронзовим призером Олімпійських ігор у Токіо в четвер вранці.

Зокрема, Романчук із результатом 7 хвилин 42,33 секунди виграв «бронзу» у фіналі 800-метрівки вільним стилем.

Як повідомляє Україна молода, про це інформує НОК України і Федерація плавання в Україні в четвер.

«Золото» здобув американець Роберт Фінк (7.41,87), «срібло» дісталося італійцю Грегоріо Палтріньєрі (7.42,11).

Тоді як Сергій Фролов показав у фіналі шостий час (7.45,11), хоча під час запливу періодично виривався у першу трійку.

«Це був дуже складний і незвичайний фінал. Я дуже сподівався поліпшити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили. Буду готуватися до старту на 1500 метрів», - зазначив згодом сам Романчук.

«До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням і прийшов до свого тренера Петра Нагірного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було», - додав новоспечений призер Олімпійських ігор.

Президент Володимир Зеленський привітав Михайла Романчука із бронзовою медаллю.

"Вітаю нашого плавця Михайла Романчука, який приніс четверту «бронзу» на Олімпіаді у Токіо! Михайло виборов медаль у запливі на дистанції 800 м вільним стилем", - написав глава держави.

І додав, що востаннє українські плавці завойовували нагороди на Олімпійських іграх у 2004 році.

Наразі в активі збірної України в Токіо вже 4 бронзові медалі.

Як повідомляла «УМ», 27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Днями бронзова призерка Олімпіади-2020 з дзюдо Дар'я Білодід разом зі своїми батьками-тренерами – Світланою Кузнєцовою та Геннадієм Білодідом повернулася на Батьківщину і привезла першу олімпійську нагороду України на Іграх в Токіо.