У Києві люди з інвалідністю зруйнували символічну стіну байдужості (фото, відео)

13:38, 30.09.2018

У Києві 29 вересня відбувся Марш людей з інвалідністю, дорогу якого перегородила символічна стіна байдужості, бар’єрів, ігнорування та нерозуміння, яку разом зруйнували учасники акції.

Як повідомляє Громадське радіо, на Марш зібралося близько тисячі учасників.

Посеред проїжджої частини, яку зранку перекрили для руху транспорту, побудували «стіну», яку учасники на візках символічно зруйнували на знак необхідності поліпшити умови пересування людей на візках містом.Учасники акції хотіли привернути увагу до проблем, із якими люди з інвалідністю зіштовхуються щодня.Змінити ситуацію можливо, лише об’єднавши зусилля.Окрему увагу організатори звернули на те, що в результаті війни на Донбасі багато ветеранів отримали інвалідність. Через це вони просили об’єднану Європу тиснути на Росію, щоби зупинити війну на Сході.

"Спинальники, незрячі, інваліди по слуху. Люди з різними вадами хочуть, щоб їх почув світ", - описує учасників акції УНІАН.

Видання зазначає, що це наймасовіша акція людей з інвалідністю в Києві.За даними Державної служби статистики в Україні станом на 1 січня 2017 року статус людини з інваліднісю мають понад 2 мільйони 600 тисяч українців.