Збірна України перемогла Чехію в Лізі Націй, вийшовши в групу найсильніших

08:38, 17.10.2018

На 43-й хвилині матчу Україна забила гол (Укрфото)

Збірна України у матчі 3 туру Ліги Націй в групі В здолала команду Чехії з рахунком 1:0.

Матч проходив у Харкові, 16 жовтня.

Після перемоги над Чехією українська команда набрала 9 очок після трьох матчів і за тур до завершення турніру стала переможцем групи.

У наступному розіграші Ліги Націй через 4 роки збірна України буде грати в групі А із найсильнішими збірними Європи.

Окрім того, синьо-жовті в разі невдачі у відборі до ЧЄ-2020 року зможуть поборотися за путівку на чемпіонат Європи і через плей-офф турніру Ліги Націй.

Що стосується самої гри, то вона вийшла багата на гольові моменти, але лише з одним забитим м'ячем, пише "Українська правда".

Ще в стартові 15 хвилин поєдинку Роман Яремчук двічі мав забивати, але його удари головою після пасів Євгенія Коноплянки прийшлися повз ворота.

Відповідь чехів була також небезпечною, і Якуб Янкто виходив сам на сам з Андрієм П'ятовим, але не переграв українського воротаря.

На 34-й хвилині після удару Коноплянки ворота збірної Чехії врятував Іржи Павленка. Через кілька хвилин вже сильний удар Руслана Малиновського, і м'яч пролетів поруч зі штангою.

На 43-й хвилині Україна забила гол. Після скидки від Романа Яремчука Малиновський ударом у кут воріт забив другий гол за збірну України в останніх двох матчах.

У суперника ще в першому таймі варто відзначити удар Давида Павелка із середньої дистанції, який нейтралізував П'ятов.

Заключні 45 хвилин пройшли також в атаках обох команд. На 55-й хвилині після удару Павелка під поперечку П`ятов зробив черговий сейв.

На 65-й хвилині Андрій Ярмоленко отримав шанс збільшити рахунок, але обігравши воротаря відпустив м'яча за лінію воріт.

В останні хвилини зустрічі гарний момент подвоїти рахунок мав Віктор Циганков, який після пасу від Ярмоленка вийшов сам на сам з воротарем, але не зумів переграти Павленка.

На 83-й хвилині удар Міхаела Кременчика прийшовся вище воріт.

У заключному матчі турніру збірна України, 16 листопада, гратиме на виїзді з командою Словаччини.