Катерина Чорній виграла друге золото на юнацькій Олімпіаді

10:59, 11.10.2018

Катерина Чррній стала кращою в індивідуальних та командних змаганнях (фото: mil.gov.ua)

Катерина Чорній виграла золоту медаль у фехтуванні на Юнацьких Олімпійськиї іграх в аргентинському Буенос-Айресі.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

"Армійська фехтувальниця на шпагах представниця спортивного активу ЦСК ЗС України Катерина Чорній завоювала другу золоту нагороду на ІІI літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі", - ідеться в повідомленні.

Катерина Чорній виступала у складі змішаної команди "Європа 1", яка у фіналі з рахунком 28:25 перемогла збірну "Азії-Океанії 1".

У фіналі від команди виступала 17-річна Катерина Чорній. Її суперицею стала чинна чемпіонка світу серед кадетів Се Кейлінь Сінь Янь з Гонконгу.

Саме ця спортсменка була у фіналі індивідуальних змагань, коли Катерина Чорній два дні тому перемогла її та завоювала перше "золото" на юнацькій Олімпіаді.

Наразі у скарбничці збірної України три золоті нагороди.

Вчора, 10 жовтня, перемогу здобув Іван Тищенко в академічному веслуванні.