Facebook заблокував користувачів, які знизили рейтинг FIFA

17:48, 10.07.2018
Facebook заблокував користувачів, які знизили рейтинг FIFA

У ФІФА не пояснюють, чим вигук "Слава Україні" відрізняється від аналогічних в інших країнах (фото: Дзеркало тижня)

Facebook заблокував користувачів, які знизили рейтинг FIFA, тому їм доводиться підтверджувати справжність свого акаунту та вводити новий пароль.

Відповідні повідомлення вже з’явилися у соцмережах.

"Вас помітили у спамі, пройдіть перевірку", - йдеться у повідомленнях.

Акаунти тимчасово заблоковані до проходження перевірки.Натомість організувалися спільноти тих, хто був змушений підтверджувати свої дані після флеш-мобу.

Із коментарів стає зрозуміло, що відновлення акаунтів - непоодинокий випадок.

На Facebook-сторінці FIFA прибрали можливість оцінювати організацію, якій понад 157 тисяч користувачів поставили негативну оцінку.Нагадаємо, після перемоги над збірною Росії хорватські футболісти, екс-гравці київського "Динамо" Домагай Віта та Огнєн Вукоєвич сказали "Слава Україні" та додали, що присвячують перемогу Україні та "Динамо Київ".

Через це Міжнародна федерація футболу покарала хорватських футболістів: проти Домагая Віта розпочали розслідування, його участь у півфінальному матчі Чемпіонату світу під загрозою, а в Огнєна Вукоєвича вимагають сплатити штраф у 15 тисяч доларів.

Вигук "Слава Україні" в ФІФА, як і в британській пресі, вважають націоналістичним.

Після початку переслідування спортсменів футбольними функціонерами, у Facebook розпочався флеш-моб. Користувачі заходили на сторінку ФІФА у соцмережі та ставили найнижчу оцінку. Протягом декількох годин рейтинг обвалився із 5 зірок до 1,4. Кількість негативних відгуків майже у 10 разів перевищувала кількість найвищих оцінок.

При цьому користувачі залишали коментарі "Слава Україні", "Слава Хорватії", "Ганьба корупціонерам ФІФА" різними мовами.