Понад 1800 пар одружаться на День святого Валентина в Україні

08:21, 14.02.2018
Понад 1800 пар одружаться на День святого Валентина в Україні

У День закоханих одружаться понад 1800 пар (ілюстрація)

В Україні в День святого Валентина планують взяти шлюб понад 1800 пар.

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

"Бажання зареєструвати шлюб 14 лютого виявили 1830 пар. Очікуючи такий ажіотаж у день Святого Валентина, Мін’юст запровадив акцію "Кохання поза часом": всі закохані зможуть навіть вночі подати заяву до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день", - заявила заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

Вона зазначила, що зробити це можна буде у 58 відділах ДРАЦСу (список є на сайті Мін‘юсту), які 14 лютого працюватимуть з 8 ранку і до півночі.

За словами заступниці Міністра юстиції, до органів РАЦСу можуть звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб, але й ті, хто хоче відсвяткувати срібне, золоте чи навіть діамантове весілля, поновити шлюбні обіцянки та ще раз пережити відчуття, які були багато років тому.

"У відділах ДРАЦСу є спеціально підготовані сценарії таких урочистостей, крім незабутніх емоцій, подружжя отримають ще й ювілейні свідоцтва", - повідомила Олена Сукманова.

Нагадаємо, 14 лютого у США, Європі та багатьох країнах полюбляють святкувати День закоханих, покровителем якого вважається святий Валентин.