У Росії заявляють про розкриття вбивства Жиліна

21:31, 12.02.2018
У Росії заявляють про розкриття вбивства Жиліна

Співробітники ресторану "Вітерець" нібито назвали вбивцею Жиліна саме Дідьковського.

Головне слідче управління Слідчого комітету Росії по Московській області нібито встановило кілера, який застрелив ватажка терористичного "Оплоту" Євгена Жиліна в ресторані «Вітерець» у  Одинцовському районі Підмосков'я у вересні 2016 року.

 

Про це передає "Росбалт", посилаючись на джерело у правоохоронних органах у понеділок.

 

Виконавцем злочину нібито був громадянин України Микола Дідковський.

 

"Були зібрані незаперечні докази, що він був виконавцем злочину, також його впізнав потерпілий під час нападу друг і охоронець Жиліна Андрій Козар", - розповів співрозмовник агентства.

 

За його словами, Козарю надали фотографії низки громадян, і він впевнено вказав на зображення Дідковського. Незважаючи на те, що на злочинцеві під час нападу були штучні вуса, а на очі натягнутий капелюх, фото Дідковського — як кілера — впізнали і співробітники ресторану "Вітерець", де було скоєно вбивство.

 

Ще до того, як на його слід вийшли слідчі та оперативники, Дідковський зміг залишити межі РФ. Йому заочно були висунуті обвинувачення за статтями КК РФ — 105 (вбивство), 30-й і 105 (замах на вбивство) і 222 (незаконне зберігання зброї).

 

Суд виніс рішення про заочний арешт Дідковського. Він оголошений у міжнародний розшук.

 

Як повідомляла «УМ», 19 вересня 2016 року на території елітного селища Горки-2 в Одинцовському районі Московської області Російської Федерації в ресторані "Вітерець" кілер розстріляв двох людей, одним з яких виявився лідер харківської терористичної організації "Оплот" і противник Євромайдану Євген Жилін.