З аеропорту Києва не можуть вилетіти відпочивальники авіакомпанії «Браво»

13:20, 01.07.2018
З аеропорту Києва не можуть вилетіти відпочивальники авіакомпанії «Браво»

Туристи застрягли в аеропорту "Жуляни" та не можуть вилетіти на відпочинок (фото: Корреспондент)

Із аеропорту "Київ" у Жулянах не змогли вилетіти на відпочинок сотні туристів через постійні перенесення рейсів.

Про це повідомляє Facebook-спільнота dtp.kiev.ua.

"В аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни) знову величезні затримки, літаки авіакомпанії "Браво" не літають. Як стверджує представник авіакомпанії, вони не отримали грошовий транш від туроператорів і їм просто нема за що заправити літак. Зі свого боку туроператор каже, що все сплачено і проблема саме в авіаперевізнику", — йдеться у повідомленні.

Через це декілька сотень відпочивальників скупчилися у будівлі аеропорту, очікуючи на вильоти.

Представники туроператорів в аеропорту не з’являються до людей, які вже організовують акції протесту.

Аеропорт "Київ" на своєму сайті повідомляє, що деякі рейси компанії Brawo Airways затримуються, подекуди на 12 годин.Туристи подекуди перебувають в аеропорту понад 30 годин та скаржаться, що їм не дають інформацію щодо часу виліту, причин затримки, а воду та їжу дають лише після скандалів.Нагадаємо, пасажири чартерних рейсів авіакомпанії "Браво" не змогли вилетіти із Тунісу. Лише після розголосу та втручання дипломатів вдалося вивезти близько 700 туристів, ще 800 обіцяють доправити до України до 2 липня.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян погрожує забирати ліцензії у недобросовісних туроператорів, через яких туристи "застрягають" в аеропортах.