Партія Сила людей вимагає від Дмитра Гнапа повернути 2,5 млн

16:40, 09.02.2019
Партія Сила людей вимагає від Дмитра Гнапа повернути 2,5 млн

(кадр відео, facebook.com)

Політична партія "Сила людей", яка раніше висунула кандидатом в президенти колишнього журналіста Дмитра Гнапа, вимагає, щоб той повернув заставні 2,5 млн гривень, необхідні для реєстрації у ЦВК.

 

Про це йдеться в рішенні Політради, яке оприлюднене офіційній сторінці партії у Facebook.

 

Зокрема партія звертається до Дмитра Гнапа з вимогою "відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на пост Президента України від ПП "Сила Людей" задля "демонстрації політичної зрілості та відповідальності, а також забезпечення повернення грошей застави на рахунок партії".

 

Вказується, що в разі відмови Дмитра Гнапа, партія скличе з’їзд з цього питання.

 

Окрім цього після повернення грошей на рахунки партії планується "забезпечити повернення грошей кожному за особистою заявою, а залишок грошей використати на проведення передвиборчої кампанії до Верховної ради України". 

 

                                                                                                                                              

Як повідомляла УМ, Центральна виборча комісія зареєструвала колишнього журналіста-розслідувача Дмитра Гнапа кандидатом у президенти України. 

 

Напередодні Дмитра Гнапа закликали знятися з виборів через те, що він 2015 року не перерахував отримані редакцією "Слідство.Інфо" 15 тисяч євро на потреби армії.
 
Сам Дмитро Гнап пояснив, що гроші премії зберігалися на його рахунку для потреб проекту "Слідство-Інфо", та заявив, що не буде знімати свою кандидатуру з виборів президента, бо "нічого поганого не зробив".
 
Нагадаємо, влітку 2018 року колишній журналіст-розслідувач Дмитро Гнап оголосив, що збирає нову політичну силу. 2 лютого Дмитро Гнап повідомив, що зібрав близько 3 мільйонів гривень для реєстрації кандидатом у президенти.

 

  •