Улюбленець жінок Росії Антон Макарський намагався потрапити в Україну через Молдову

13:30, 11.07.2018
Улюбленець жінок Росії Антон Макарський намагався потрапити в Україну через Молдову

На рахунку актора 63 роботи в 62 проектах. Фото globallookpress.com

Прикордонники не пропустили на територію України російського актора Антона Макарського через те, що у 2015 році він незаконно відвідував окупований Крим.
 
Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України.
 
За його інформацією, Макарський хотів заїхати через кордон з Молдовою.
 
"Учора (10 липня, - ред.) прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску "Маяки" виявили громадянина Росії Макарського А. Під час прикордонного контролю відносно нього виконано доручення одного з правоохоронних органів України та встановлено, що у 2015 році він незаконно відвідував територію АР Крим", - йдеться в повідомленні.
 
Прикордонники розповіли, що на півострів актор їздив зніматися у пропагандистському серіалі на замовлення одного з телеканалів Росії. Туди він потрапляв через закриті пункти пропуску на окупованій території.
 
"Даному громадянину заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки та повернуто зворотно", - зазначають в ДПСУ.
 
За інформацією сайту "Кіно-театр.ру", Макарський зараз бере участь у зйомках фільму "Кримська сакура", а в 2017 році закінчив зніматися у стрічці "Крим".
 
Там же повідомляється, що на рахунку актора 63 роботи в 62 проектах.
 
Раніше співробітники Державної прикордонної служби заборонили на 3 роки в'їзд в Україну російським акторам Борису Каморзін і каскадеру Сергію Михайлову, які незаконно відвідували окупований Крим.
 
Окрім того, раднику голови Держдуми Росії, члену Громадської палати Росії та ведучому пропагандистського каналу "Россия 24" Євгену Прімакову заборонили в'їзд в Україну на 5 років.