Тарас Радь став наймолодшим переможцем Паралімпіади із України

07:45, 13.03.2018

Тарас Радь після тріумфального фінішу на Паралімпіаді (фото із соцмереж)

Тарас Радь на Паралімпіаді у Пхьончхані виграв золоту медаль у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та став наймолодшим переможцем у Збірній України.

"18-річний Тарас Радь здобув для України ще одну золоту нагороду! Він став наймолодшим чемпіоном в історії українських зимових паралімпійських видів спорту", - привітав спортсмена із перемогою у Facebook Петро Порошенко.

Тарас Радь "чисто" відстрілявся на всіх чотирьох вогневих рубежах та фінішував на хвилину раніше суперників.

У підсумку він випередив спортсменів зі США Даніеля Кноссена і Андре Соула, яким дісталися "срібло" і "бронза" відповідно.

"Золото" Тараса Радя стає четвертим у скарбничці Збірної України.

Також серед презерів 4 дня змагань - Ігор Рептюх та Людмила Ляшенко.

Ігор Рептюх, який напередодні отримав "золото" Паралімпіади, отримав "срібло" у змаганнях із біатлону стоячи.

Хоча спортсмен програвав суперникам 10 секунд після останнього вогневого рубежа, він зміг надолужити втрачений час на трасі та фінішувати першим. Однак, за сумою балів переможцем став спортсмен із Франції.

Людмила Ляшенко виграла третю бронзову нагороду на Паралімпіаді.

"Ляшенко Людмила - бронзова нагорода у біатлоні, середня дистанція. Вітаємо Люду з її третьою бронзою!!", - привітали спортсменку в Національному паралімпійському комітеті.

Відразу після Людмили Ляшенко фінішувала ще одна українка - Ірина Буй.

У загальнокомандному заліку українські паралімпійці мають 9 нагород (4 золотих, 2 срібних і 3 бронзових) і стають третіми в турнірній таблиці